Новий телесеріал «Коли сонце зійде» 2018 вперше покажуть по телеканалу Росія 1, всього планується 2 захоплюючі серії. Картина розповість, що місце під сонцем треба завойовувати не звертаючи увагу на повсякденні труднощі. Колеги з друзями вважають, що Ігор і Рита чудова пара. На вікову різницю мало хто дивиться. Пару єднає не тільки любов, і робота. Лікарі гармонійно працюють в колективі, що дозволяє ідеально виконувати свої обов’язки. Герої міні-серіалу вже досить довго разом, живуть у цивільному шлюбі.

У чоловіка є перша дружина з якою офіційно вони ще в шлюбі. Риту все влаштовує, вона знає, що коханий не відчуває почуттів до 1 дружині. Дівчину більше хвилює здоров’я хлопця, проблеми серця дають про себе знати. А попереду немало хвилюючих ситуацій, особливо коли він стане батьком.

Чоловік все сили віддавав родині не шкодуючи себе. Незабаром улюблений вмирає, Рита залишається одна. Така трагічна подія круто змінило долю жінки. Серіал Коли сонце зійде всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Семенов
В ролях: Євгенія Осипова, Данило Співаковський, Юлія Силаєва, Сергій Котюх

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress