Серіал Колишні 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Яни Миронової очевидний прогрес. Стараннями талановитого не по роках психолога Іллі Колишню наркоманку у 2 сезоні вдалося позбутися від залежності, стати на шлях фізичного і морального зцілення. Згубна пристрасть дівчина подолала, хоча і з великими труднощами. Однак, залишилася в душі порожнеча. Саме вона раніше з’явилася причиною зловживання наркотичними речовинами. Іллі неодноразово доводилося розмовляти з молодими привабливими пацієнтками. Однак, саме Яна запала хлопцеві в душу.

Спілкування з психотерапевтом дозволило Миронової відчути себе повноцінною людиною. Вперше в житті дочка заможних батьків відчула просте людське тепло, в якому так сильно потребувала довгі роки. Бесіди психолога з пацієнткою поступово перейшли на інший рівень. Обом вдалося відчути сильне взаємне потяг. Батько дівчини, дізнавшись про її захоплення звичайним хлопцем, вирішив втрутитися, зруйнувати стосунки молодих людей. Серіал Колишні 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він пригрозив Іллі серйозними проблемами, аж до звільнення з роботи, якщо хлопець не залишить у спокої Яну. Іллі належить зробити непростий вибір між можливістю працювати в клініці і любов’ю.

Режисер: Іван Китаєв
В ролях: Любов Аксьонова, Денис Шведов, Віталій Хаєв, Чабан Григорій, Леонід Громов, Данило Вахрушев, Лінда Лапиньш, Ганна Глаубэ, Софія Лебедева, Сергій Лобынцев


загрузка...