загрузка...


«Команда Б» — новий комедійний серіал російського виробництва, в центрі подій якого виявився генерал Брусницин. Чоловік зіткнувся з цілою низкою проблем, які потребують негайного вирішення. Його племінник Михайло ризикує опинитися за гратами. Молода людина вплутався в черговий раз в якусь авантюру, і на цей раз йому не пощастило, і він попався. Генерал — єдина надія молодої людини уникнути тюремного терміну. Одночасно з цим БРУСНИЦиН повинен був знайти хороших кандидатів, які могли б відправитися в експедицію на Місяць. Щоб врятувати Мішу від в’язниці, він вирішує саме йому і довірити організацію цієї важливої ​​місії.

Хоча сам генерал сильно сумнівався, що його родич на щось здатний. Він заздалегідь упевнений, що ніяких успіхів від молодої людини очікувати не варто. Миша, звичайно, погоджується очолити команду Б, адже інших варіантів у нього все одно. Життя загнала його в глухий кут, тому особливо вибирати йому було ні з чого. Команда Б повністю складалася з таких же невдах, як і племінник Брусницин. Світлана була звичайнісіньким науковим співробітником. Станіслав — лікар-невдаха. Саша звикла усіма командувати, але особливих успіхів в житті не домоглася. Єгор — найтиповіший спортсмен-красунчик. Геннадій — самий звичайний бізнесмен, який заплатив чималу суму грошей, щоб купити місце в цій команді. Він упевнений, що на інших планетах існує життя, що космос сповнений позаземних істот.

І щоб довести свою теорію, він готовий навіть відправитися в космічну подорож. Він, мабуть, єдиний персонаж в цій команді, у якого дійсно є вагома причина, щоб відправитися в космос. Серіал Команда Б 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Арман Геворгян
У ролях: Володимир Яглич, Михайло Єфремов, Настасья Самбурська, Оскар Кучера, Карина Андоленко, Ян Цапник, Михайло Тарабукін, Валерія Федорович, Сергій Баталов, Борис Дергачов, Євгенія Ахременка, Данило Муравйов-Ізотов, Павло Крайнов

загрузка...