загрузка...


В розпал Громадянської війни на Уралі проходить лінія дотику між юнкерами і загонами Червоної Армії. Большевикам не вдається утримати рубежі поблизу Пермського краю. Среднесибирский корпус захопив адміністративний центр Предуралья. Перспективний генерал Пепеляєв, оволодівши столицею, влаштовує репресії більшовиків і співчуваючих городянам. В резиденції губернатора повітової столиці проходять важливі аудієнції з багатіями і знаттю. Біле рух потребує глобальному тривалому фінансуванні. В якості контрибуції вдова Чагіна жертвує для козаків коштовності.

Дивовижної чистоти діамант у сто сорок каратів створює подарованої колекції неймовірний шарм. Впливовий купець пропонує за нечувану суму придбати у Анатолія Миколайовича унікальну річ за зброю, матеріальні цінності, амуніцію і провіант. Призначена на вечірній час операція зривається через крадіжки. Лиходій з оточення полководця зухвало викрав коштовну річ, позбавивши армію фінансування. Ад’ютант його превосходительства скасовує кару червоноармійців, щоб залучити до розслідування крадіжки відомого сищика Мурзіна.

Співчуває більшовикам слідчий повинен до темряви знайти зниклу зі столу губернатора коштовність, щоб нагодувати зголоднілих солдатів провізією із засіків сибірської знаті. Серіал Контрибуція (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Снєжкін
В ролях: Максим Матвєєв, Єлизавета Боярська, Надія Толубеева, Ілля Носков, Євген Дятлов, Костянтин Воробйов, Артур Ваха, Юрій Іцков, Ігор Черневич, Сергій Перегудов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress