загрузка...


Мрією Дар’ї була служба в поліції. Загострене почуття справедливості змушувало миловидну блондинку ставати на бік правди, охороняти суспільство від небезпечних злочинців. Девушка позитивно характеризується в відомстві, відрізняється прагматичним походом і відповідальністю до виконання службових доручень. Керівництво вибирає для старанної співробітниці непросту справу-участь у конкурсі краси. Молодий фахівець приймає завдання за недоречний розіграш, але все, що відбувається набагато серйозніше невинної жарти колег.

На одну з панянок у шоу було скоєно жорстокий замах, її стан критичний, набиратися сил і відновлювати здоров’я нещасну відправили в лікарню. Щоб уберегти цінного свідка, покалічену красуню приховали за програмою державного захисту. Потерпіла як дві краплі води схожа на Дашу, бо начальство вирішує ловити лицемірних лиходіїв, замінивши жертву доблесним капітаном при виконанні. Одна проблема-офіцер ніколи не любила вбиратися. Шпильки, тісні сукні, вузькі спідниці завжди заважали гонитві і переслідуванню правопорушників. Випадок допоміг влитися в жіночий колектив. Серіал Королева при виконанні 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

За розслідуванням належить дізнатися, хто стоїть за спинами наложниць і править бал. Піймання бандитів виводить слідчих на мафіозний клан, де, крім зовнішньої привабливості велику цінність мають гроші.

Режисер: Ольга Лисенко
Актори: Ольга Арнтгольц, Станіслав Бондаренко, Дмитро Єфремов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress