Від любові до зради коротка доріжка, на слизькому шляху після срібного весілля виявився глава сім’ї Золотаревых. В міцному шлюбі у Лілії і Віталія народилися двоє прекрасних дітей – батьки дали їм майбутнє, виростили і відпустили у доросле життя; відбудували добротний будинок, сколотили бізнес і обзавелися вірними друзями, але все було даремно. На урочистому ювілеї пара посварилася в пух і прах, чоловік на емоціях вирішив покинути свято, залишити дружину на самоті. Приводом для такого недалекоглядного рішення стала випадкова зустріч в ресторані з таємничою японкою.

Східна жінка не звикла суперечити бажанням супутника, покірно виконувала всі забаганки коханого, визначаючи тонку грань дозволеного поведінки. За привітністю і розумінням, стараннями догодити чужого благовірному, ховалася вміла шахрайка, яка будь-якою ціною готова домагатися поставлених цілей. Маніпуляції швидко перестають бути таємницею, Ліля вирішує грати проти суперниці на її умовах. Боротьба за чоловіка переростає в грандіозний скандал, подробиці любовної інтриги стають відомі оточуючим, які вважають за краще звинувачувати обох партнерів у невміння домовитися. Серіал Кохання по-японськи всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Краху щасливою осередку суспільства не уникнути, але за останню примарну надію врятувати відносини впевнено ухватываются обидва. Їм належить непростий шлях – налагодити колишню любов і довіру після трапилася помилки буде нелегко.

Режисер: Ольга Ланд
В ролях: Марія Шукшина, Максим Бітюков, Софія Чжоу, Олег Філіпчик

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress