Якими тільки обхідними шляхами любов не ходить. Сама собі придумує перешкоди і розмірковує подолати або все кинути. Знаходить найважчі випадки, влаштовує випробування на міцність, при успішному проходженні іспиту обдаровує щасливим життям двох закоханих сердець. Саме хитре її завдання з’єднати розчарувалися в почуттях людей, обтяжених дітьми і роботою. Влаштовує їм зустріч по оголошенню і починається геніальне дійство. Павло вдівець, що виховує двох діточок, на спілкування з ними часу приділяє мало, з ранку до ночі трудиться, постійно зайнятий на пасіці.

У серіалі «Кохання з випробувальним терміном» служба опіки зацікавилася неповною сім’єю. Діти без нагляду, матері немає, надані самі собі, недостача жіночої уваги та догляду. На їхню думку, дітлахам краще в інтернаті. Павло прийняв радикальні заходи, дав у газеті оголошення про одруження. Не найкраще рішення, але допустити розлуки з дітьми він не може. Нова жінка в домі, ненависна сама думка, пам’ять про дружину досі болить, але виходу немає.

Відгукнулася дівчина на ім’я Наталія, працює в бібліотеці, не притязательна і не чекає чудес від долі. Пропозиція доглядати за дітьми, бути дружиною, хоч і не по любові, здалося довгоочікуваним. Серіал Кохання з випробувальним терміном 2013 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Олександр Ітигілов мл.
В ролях: Андрій Биланов, Алла Юганова, Дарина Боцманова, Олександр Данильченко, Євгенія Гладій, Анастасія Касілова, Михайло Тарабукін, Дмитро Суржиков, Ольга Матешко, Ніна Касторф, Федір Гурінець

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress