Серіал Кращий друг сім’ї 1 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця історія бере свій початок ще в 1980 році. У центрі сюжету серіалу «Кращий друг сім’ї» виявилися троє найкращих друзів і випускники дитячого будинку – Сергій, Гриша і Віра. Незважаючи на те, що вони ще зовсім молоді, їхнє життя не балувало. У дитячому будинку хлопцям доводилося важко. Тільки дружба рятувала героїв від усіх повсякденних проблем. І ось, під час святкування випускного вечора друзі зібралися разом і почали мріяти про те, чого б їм хотілося досягти в житті. Вірі хотілося вийти заміж, стати гарною дружиною і мамою. Тоді один з хлопців жартома сказав, що нехай дівчина виходить заміж за одне з них.

А той, хто отримає відмову, стане кращим другом сім’ї. Роки йшли. Хлопці закінчили військове училище, а дівчина – педагогічна. За роки навчання вони придивлялися один до одного. Сергій і Гриша в різні часи навіть доглядали за Вірою і пропонували їй зустрічатися. І, здається, що щастя молодих, сильних, розумних людей вже ніхто і ніщо не завадить. Однак, доля підносить їм усім дуже неприємний сюрприз.

Сергій і Гриша змушені виїхати на війну в Афганістан. В цей час дівчина дізнається, що вагітна. Як тепер складеться доля героїв? Чи зможуть вони придбати таке жадане щастя? Серіал Кращий друг сім’ї 1 сезон (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Єфремов
В ролях: Сергій Мухін, Глафіра Тарханова, Ольга Сухарєва, Дмитро Мухін, Анатолій Котенєв, Олена Дробишева, Олександра Флоринська, Тетяна Бовкалова, Святослав Астрамович, Анатолій Терпицкий


загрузка...