загрузка...


Дар’я Миколаївна Салтикова в минулому була звичайною російської поміщицею. Головна героїня жила простим життям, але сталася те, що всі її існування кардинальним чином змінилося. Причиною стало те, що вона втратила коханого чоловіка. Прекрасно розуміючи, що це справжня трагедія, вона намагалася робити все можливе, в спробах справлятися з неприємностями. Почало здаватися, що все це перетвориться в майбутньому в суцільний кошмар, але до великої радості їй вдалося виправити становище в зовсім іншу сторону.

У двадцять шість років вона почала правити землями, що належать її покійному чоловікові. Але люди і припустити не могли, що за кошмари їх будуть долати в майбутньому. Так сталося, що герої просто з’їхала з глузду. Її поведінка і манери страшно відбивалися на селянах, і в результаті це призвело до жахливих наслідків. Вона зривалася з будь-якого приводу і вбивала невинних людей. Допущення найменшої помилки могло каратися смертю, що жахливо сильно лякало місцевих жителів. Боячись до неї підійти, вони намагалися абсолютно не спілкуватися, і не бачитися з панею.

Але від її пильного погляду не вдавалося сховатися абсолютно нікому. Що чекало її в подальшому і чи вдалося зупинити ці жахи? Серіал Кривава бариня 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Єгор Аношкіна
Актори: Юлія Снигирь, Христина Бабушкіна, Северія Янушаускайте, Федір Лавров, Влад Соколовський, Юрій Цурило, Данило Муравйов-Ізотов, Петро Риков, Марта Тимофєєва, Ігор Ясулович

загрузка...