Серіал «Крок до прірви» познайомить свого глядача з молодою парою Нікі і Дениса. Хлопці вирішують узаконити свої стосунки, тому відправляються на Кримський півострів для знайомства з батьками нареченого. Дівчина ніколи не була в цих місцях, тому повітряне подорож на парашуті з інструктором пропустити майбутня наречена ніяк не могла. Під час перельоту Ніка стає свідком страшної аварії. Дама записує все, що трапилося на плівку, яку наступного ранку інструктор готується відправити в поліцію. Ось тільки дійти з доказом до потрібного пункту призначення не виходить, її вбивають.

Не припиняючи дивитися серіал «Крок у безодню» онлайн, вийде усвідомити, що Денис дізнається про смерть знайомої і вирішує залишитися в місті ще на пару днів. Разом з майбутньою дружиною він налаштований провести розслідування і зрозуміти, що відбувається. Як виявляється далі, автомобіль розбився на дорозі, розташованій в зоні заповідника. Серіал Крок до прірви всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вхід туди закритий, а проїхати на автомобілі зовсім не вийде. Отримана інформація змушує багато про що задуматися і прийти до висновку, що тут щось нечисте.

Режисер: Дмитро Аверін
В ролях: Аліса Варова, Марк Вдовін, Олена Циплакова, Олексій Нілов, Антон Багров, Аполлінарія Кирилець, Ігор Юдін, Оксана Скакун, Георгій Марішін, Ірина Демидкіна, Борис Талах, Юрій Пімкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress