Подати документи на розлучення принципову журналістку змусила гірка правда. Завидний стан чоловік зробив на незаконних фінансових операціях. Розійтися з Сергієм по-хорошому не виходить. Розлючений колишній оголошує норовливої дружині нещадну війну. Щоб домогтися справедливості необхідно провести власне незалежне розслідування. Під час стеження Настя стає свідком страшної ДТП. На пішохідному переході автомобіль Остренко збиває літнього пішохода і ховається. Стікаючий кров’ю чоловік помирає. Співпраця з правоохоронними органами і згода виступити на суді обертаються проти правдошукачки.

Заарештована Жукова потрапляє в слідчий ізолятор. Довести неспроможність висунутих звинувачень не вдається. Корумповані служителі правосуддя виносять несправедливий вирок. Анастасії належить відбути два роки у в’язниці. З великими труднощами досвідчений адвокат домагається для підзахисної невеликої відстрочки. Серіал Крок до щастя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За місяць слід знайти замовника сфабрикованої справи, зібрати компромат на злочинця-чоловіка і подбати про дочку. Страх за долю школярки Вікі змушує розглянути різні варіанти. Найбільш прийнятним є фіктивне заміжжя.

Режисер: Олексій Свят
Актори: Христина Кузьміна, Олексій Барабаш, Роман Агєєв, Аліса Миронова, Анна Алексахіна, Артур Ваха, Андрій Носков, Ілля Шакунов, Євгенія Ігумнова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress