Унікальні ліки від нудьги поїздка на відпочинок. Можна відволіктися, переключити свідомість на більш позитивний лад. Звичайно, існуючий стереотип про курортні романи ще не скасували, але одного рецепту на всіх немає. Гліб спробував романтичні стосунки, вони тривали довго і здавалися перспективними. Розлука з коханою дівчиною зовсім затьмарила хлопця. Заняття приватним розшуком задоволення теж не приносить, так і пишатися особливо нічим. Замовлення солідного комерсанта привів детектива в почуття. Треба доглянути за дружиною бізнесмена, збирає валізи на курорт в компанії двох подружок.

Разом з другом Гліб бронює номер, що і предмет стеження. Дівчата не підозрюють про сплачене хвості і мають намір відірватися по-повній. Кинувши важкі сумки в номерах, дівчата відправилися в клуб зняти напругу з дороги. Сумніви ревнивого чоловіка підтвердилися, дружина перебрала з шиплячим напоєм, бульбашки вдарили в голову, і кокетка зникла з дискотеки з молодим залицяльником. Подруги кинулися на пошуки, зустріли самотнього детектива на прогулянці. Так контроль над изменницей перейшов на інший рівень.

Гліб познайомився з Милою, наче сподобалися один одному, але вранці дівчина не визнала вчорашню розмову. Поступово відносини переросли в теплу симпатію. Серіал Курортний роман 1-2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ігор Мужжухін
В ролях: Софія Каштанова, Дарина Калмикова, Наталія Ноздріна, Олексій Фатєєв, Ігор Гудеев, Володимир Стержаков, Володимир Долинскийч, Сергій Карякін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress