Компанія незнайомих людей приходить до тями на даху будинку. Вони не можуть зрозуміти, що сталося, але ситуація швидко вияснюється. Якийсь ляльковод залишив кілька підказок. Кожен з них помре в найближчі три доби. У крові піддослідних знаходиться унікальний отрута. Існує антидоту, який отримають лише найбільш активні «гравці». Щоб отримати імпровізовану нагороду, ці люди повинні подолати цілий ряд випробувань, розгадати загадки і прибути в засекречений пункт. Вже на перших хвилинах стає ясно, що шантажист має серйозні наміри. Один з учасників гине.

Активізувавши свої сили, незнайомці примудряються покинути пункт відправлення і переносяться в реальний світ, оточення звичайних людей. Рига приховує безліч таємниць, про які ніколи не замислювалися туристи. Команда поступово втрачає учасників. Лишається кілька хвилин до загибелі. Молоді люди наближаються до заповітної розгадки. Їм потрібно вивчити всі куточки похмурою садиби, що належала підопічному Петра I. Серіал Квест 1-2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Саме його спадщина являє інтерес для організатора смертоносної гонки. Тільки найвідданіші піддослідні здатні дістатися до останнього завдання, що дозволяє залишитися в живих.

Режисер: Андрій Загідуллін, Олександр Данилов
В ролях: Павло Прилучний, Агата Муценієце, Марина Петренко, Ілля Йосипів, Михайло Євланов, Петро Риків, Олексій Франдетті, Вікторія Корлякова, Роман Волобуєв, Юріс Стренга

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress