Серіал Ластівчине гніздо 1 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


До настання 16-річного віку Іда була без перебільшення найщасливішим підлітком у світі. Вона щиро обожнювала свою матінку, насолоджуючись її суспільством і беручи в усьому приклад. До нещастя, в результаті нещасного випадку мама раптово помирає, залишивши свою осиротілу дочку під опікою сестри, проявила себе у ролі дріб’язкової, злий стерви. Відтепер дівчинка твердо вирішила, що в майбутньому неодмінно вивчитися на медика, бажаючи допомагати людям і продовжувати їхнє життя. Все змінюється з появою Дениса Корнілова, біологічного батька Іди, насправді виявився відомим дитячим письменником, який користується широкою популярністю.

Чоловік забрав дівчинку у власний особняк, розташований в невеликому дачному селищі неподалік від Москви. Правда, і на новому місці їй не вдається відчути себе коханою. Папа вічно десь пропадає, з головою пішовши в написання романів, а мачуха на пару зі зведеною сестрою постійно чіпляються, перетворюючи життя в справжнє пекло. Серіал Ластівчине гніздо 1 сезон (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Єдиний, хто по-справжньому підтримує Йду, її зведений брат Рома. Поступово між хлопцями формуються ніжні, романтичні почуття, але через деякий час їм доводиться розлучитися. Як же складеться подальша доля закоханих голубків?

Режисер: Дмитро Тюрін
В ролях: Тетяна Арнтгольц, Юрій Стоянов, Наталія Вдовіна, Дмитро Муляр, Іван Жидков, Катерина Шпіца, Світлана Немоляєва, Олена Плаксіна, Надія Маркіна, Олександр Козлов


загрузка...