загрузка...


Серіал «Легенди про Колі» — біографічна стрічка про найвідомішого виконавця шансону в нашій країні. Михайло Круг за не дуже довгу кар’єру, обірвану замахом на його життя, домігся визнання і шанування. Його музика надихала не тільки зеків, але і людей по інший бік паркану, вміла взяти за душу і подарувати надію. Перший час до Михайла, що не прикидається блатним, що не косить під кримінальника, було не просто просуватися в настільки специфічному жанрі. Його основна аудиторія з числа криміналітету брала співака зі скептицизмом, але варто було їм почути хоча б одну пісню, ставлення змінювалося на протилежне.

Поступово герой завоював любов і серед інших любителів музики. Йому протегували сильні світу цього, він записував альбоми один за іншим і давав багато концертів. У сімейному житті все теж складалося, як не можна краще: дружина Ірина в чоловіка душі не чаяла, вони разом ростили сина. Але були ті, хто хотів смерті музиканта. Серіал Легенди про Колі 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На нього напали у власному будинку, важко поранили, однак здавалося, що все обійдеться… Коло так і залишився кумиром, який міг розкритися куди більше, якби не підступи ворогів.

Режисер: Тимур Кабулов
В ролях: Юрій Кузнєцов-Тайговий, Олександр Домогаров, Іван Добронравов, Сергій Газаров, Володимир Зайцев, Ілля Древнов, Ольга Філімонова, Дарина Калмикова, Діана Корсс, Олександр Кузнєцов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress