Цей фільм розповідає нам про обложеному і голодному Ленінграді. Гітлер був переконаний в тому, що люди, які живуть в Ленінграді всі помруть від голоду за один — два місяці і німці візьмуть в місто, не проливши ні краплі крові. Місто було практично повністю відрізане від зовнішнього світу. До настання холодів постачали продовольство по Ладозькому озеру, однак, як у фільмі розповідається з 20 барж доходила тільки одна. Наступав критичний час, коли люди почали пачками вмирати від голоду і потрібно було знайти рішення поставляти продовольство в місто.

Командування не один раз знижувало «пайку», в кінці вона дійшла до 125 р. хліба на людину і 200 р. на робітника. Єдиною надією на порятунок стала вузька прибережна коса з товстим льодом. Однак про її розташуванні знав тільки гідрографії Василь Павлович Краузе, який був у свій час оголошений «ворогом народу». Для того щоб врятувати місто, потрібно знайти Краузе і дізнатися, де знаходиться ця коса.

За це відповідає старший майор ГосБезопасноти Малінін, який споруджує загін ладожсцев , в числі яких Ніна Цвєткова — рядовий міліціонер. Серіал Ленінград (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Буравський
В ролях: Міра Сорвіно, Армін Мюллер-Шталь, Ольга Сутулова, Олена Стебунова, Михайло Єфремов, Олександр Абдулов, Володимир Ільїн, Луїза Мосендз, Олександр Філіппенко, Сергій Колтаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress