Серіал Лісник. Своя земля 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У далекому минулому Леонід зробив помилку, через яку йому довелося відсидіти визначений термін у в’язниці. Але місцях позбавлення волі він тільки зміцнився в думці, що не піде по кривому шляху і не стане заохочувати одну з людських слабкостей. На зоні біля Зубова з’являються і приятелі, і вороги. Деяких захоплює його юнацька незворушність, а когось дратує буквально непокору тутешніх правил. Герой прекрасно справляється з випробуваннями і перевірками, підозрюючи, що страх або надмірна гординя можуть послужити йому погану службу.

Минуле залишається в пам’яті, як заморожений відрізок гнилого часу, а сам Леонід після звільнення вирішує усамітнитись в лісовій гущавині. Тут він знаходить прихисток поранений самолюбству і душевний спокій від травмуючих свідомість вражень, отриманих у в’язниці. Обмежуючись спілкуванням з природою, герой відкидає жорстокість і жадібність, керує тими, хто підживлюється матеріальними благами. Поселяючись у будиночку зі спартанськими умовами, Леонід починає займатися лісництвом. Але одного разу дорогу Зубову переходить старий кореш, колись відбував разом з лісником термін.

Саша Рафінад був відомий грубої цинічністю і холоднокровною любов’ю до страшної розправи в разі невиконання його бажань. Серіал Лісник. Своя земля 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Конісевич
Актори: Олег Штефанко, Анна Большова, Олексій Булдаков, Ніна Гогаєва, Михайло Васьков, Олександр Тютін, Володимир Тимофєєв, Микола Зморшків, Вадим Александров


загрузка...