Драматична багатосерійна стрічка «Лондонград. Знай наших» розкриває справжню натуру російської людини, який навіть за кордоном придумує, як заробляти гроші, при цьому допомагаючи своїм землякам. Головний герой кінострічки, молодий хлопець Михайло Куликов, не бажає закінчувати навчання в Оксфорді, хоч до закінчення залишається всього один семестр. Він вирішує відкрити власний бізнес у самому серці Великобританії, який буде направлений допомагати гостям столиці Англії з Росії. Всі свої вміння і можливості, хлопець спрямовує на вирішення проблем російських туристів.

Його послуги починаються від аеропорту і закінчуються проблемами з законом, які головний герой теж вирішує. Агентство, створене Михайлом, називається «Лондоноград», воно швидко стає популярним серед користувачів, адже досі ніхто не міг придумати нічого подібного, і бідні туристи змушені були самі вирішувати свої проблеми в чужій країні. А тепер одні мають повний комплект послуг, а головний герой пристойно заробляє на цьому.

Але все в житті Михайла змінюється в один момент, коли у нього з’являється чудова компаньйонка, по імені Аліса Загорська… Серіал Лондонград. Знай наших 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Кисельов, Віталій Шепелєв, Владислав Миколаїв
В ролях: Микита Єфремов, Інгрід Олеринська, Павло Ільїн, Євген Морозов, Сергій Рост, Микита Панфілов, Максим Віторган, Гоша Куценко, Аліка Смєхова, Іван Тітов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress