Серіал Любов у розшуку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невдала особисте життя Анни залишає героїні лише теоретичні шанси для пошуку судженого. Намагаючись скористатися зручним випадком, діяльна співробітниця поліцейського управління створює фоторобот хлопця своєї мрії. Інтуїція і фантазії підказують красуні знайомі риси, щоб відтворити приємні для очей моменти. Симпатичний молодий чоловік з бажаними габаритами, який опинився роздрукованим на ватмані, зачаровує дівчину привабливим поглядом. Помилково форма з віртуальним підозрюваних у пограбуваннях суб’єктом потрапляє у відділ розшуку.

Поширення знімка вигаданого героїнею підозрюваного отримує несподіване продовження. У ювелирторге з фото дізналися відвідувача, що з’явився в магазин за обручками. Програміст Саша замість золотих прикрас на зап’ястя отримує браслети арештанта. Нерозуміючий у справах правоохоронців підозрюваний наречений виявився в наручниках із сталі. Колегам Анни вдається вчасно розібратися з дивно комічним справою.

Щоб згладити ситуацію, співробітники продовжують жартувати. Заради сміху ідеал любові і пристрасті доставляють в кабінет героїні, щоб ближче познайомити молодь. Серіал Любов у розшуку (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анарио Мамедов
В ролях: Анастасія Паніна, Роман Полянський, Вадим Андрєєв, Максим Бітюков, Ганна Пєскова, Антон Шурцов, Андрій Бутін, В’ячеслав Хархота, Юлія Подозерова, Юлія Жигаліна


загрузка...