Сергій і Рита ще недавно були щасливі в особистому житті і зовсім не здогадувалися, що в найближчому майбутньому в їх спокійні будні може втрутитися випадкове знайомство, яке кардинально змінить звичний життєвий хід. Зустрівшись в електричці, чоловік і жінка люто сварилися і починають відчувати взаємну неприязнь. Але доля приготувала їм ще одну зустріч, в ході якої між випадковими знайомими зав’язується вельми цікава розмова. Недавній конфлікт моментально розвіявся і плавно перетворився на справжній роман.

У серіалі «Любов з усіма зупинками» розповідається, як головні герої занурюються у вир нестримної пристрасті і більше не можуть позбутися настігнувшей почуття. Але що робити зі своїми близькими? Адже своїми таємними зустрічами і постійними зрадами закохані доставляють їм тільки біль. Чи готові вони пожертвувати міцними відносинами, що тривали роками, заради раптово спалахнули бажань? А раптом закоханість пройде, і тоді в життя залишиться лише порожнеча.

Сергію та Риті належить зробити справді непростий вибір. А може все залишити на колишніх місцях і брехати нинішнім половинкам, щоб продовжити потайки зустрічатися? Серіал Любов з усіма зупинками 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ашот Кещян
В ролях: Анна Тараторкіна, Ілля Алексєєв, Юрій Батурин, Вікторія Маслова, Ксенія Непотребная, Віктор Рябов

загрузка...