Серіал Любов за наказом 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії цієї заплутаної історії розгортаються в кінці легендарних 80-х років, коли жителі СРСР не з чуток знали про залізну завісу. У цю епоху жила одна звичайна сім’я. Варвара була молодої талановитою актрисою, яка мріє про головних ролях. На театральній сцені вона кожен раз проживала маленьку, повну сильних емоцій життя. А вдома жінку чекав терплячий і розуміючий чоловік, а також маленький синочок. Одного разу удача посміхнулася актрисі, доля звела її з відомим режисером, який побачив у Варварі великий потенціал. Він запропонував жінці посаду у своєму театрі.

Зовсім скоро прийде довгоочікувана слава і визнання глядачів. Але тут з чоловіком Вари відбувається нещастя, він гине. Після цього актриса дізнається, що за її спиною чоловік готував втечу за кордон, що він хотів вивести цінні папери. Чоловік не вважав за потрібне порадитися зі своєю другою половинкою, у якій вдало складається кар’єра саме в рідній країні. Серіал Любов за наказом 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер співробітники КДБ переслідують Варю, вважаючи, що вона була в курсі підступного плану свого чоловіка. Над головою героїні згущуються хмари, тепер вона думає не про творчі успіхи, а про порятунок своєї сім’ї.

Режисер: Микола Борц
Актори: Олександр Мохов, Артем Бистров, Поліна Сиркіна, Валерій Панков, Марина Куделінская, Андрій Дудников, Юлія Шіферштейн, Стассен Классен, Сергій Барковський, Їла Санько, Володимир Гусєв


загрузка...