Історія багатосерійного фільму «Манекенниця» стара, як світ. Юна провінціалка Олександра приїжджає на навчання в Москву, але, по своїй же вині, провалює всі іспити. Засмучена дівчина соромиться повернутися додому «ні з чим», тому швидко влаштовується на роботу прибиральницею в Будинок моделей. Красиву і молоду дівчинку помічають дизайнери-початківці, і несподівано навіть для самої себе Сашко стає провідною моделлю країни. Одночасно з цим в її житті з’являється бідний, але талановитий художник Іван, з яким у Олександри закручується роман. Але не все йде гладко в житті героїні.

По-перше, Ваню переповнюють прозахідні думки та ідеї, а подібне інакомислення може дорого коштувати. До того ж, за Сашком доглядають Вадим, фарцовщик і спекулянт, і Кдбіст Кім, якої полягає у званні майора — ці двоє всіляко заважають щастя героїні. По-друге, у Івана вже є наречена, що не може не бути перешкодою в його відносинах з молодою манекенницею. Серіал Манекенниця 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але потрібно пам’ятати, що головним лейтмотивом усього фільму є Любов, тому, у що б то не стало, герої борються за своє спільне щастя, навіть ціною неймовірних зусиль. Життя манекенниці Олександри — найяскравіша ілюстрація прислів’я «не родись красивою, а родись щасливою».

Режисер: Олена Ніколаєва
В ролях: Ганна Михайлівська, Риналь Мухаметов, Євгенія Дмитрієва, Іван Рудаков, Тетяна Догілєва, Роман Полянський, Олена Хмельницька, Володимир Стержаков, Марія Шукшина, Ігор Золотовицький

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress