Коли збираються подруги посидіти і спить кави, це більше схоже на сходку таємних агентів під прикриттям. Вони всі помічають кожну деталь, хто в чому одягнений, про що говорять, куди пішли. Аж до замовлення страв. Спочатку візуально записують те, що відбувається, потім барвисто обговорюють. Тема для розмов завжди знайдеться. Три дівчини сидять за столиком кафе якраз за справою. Їх увагу привернула пара по сусідству. Жінка передала конверт чоловікові, потім пішла. Тут межі фантазії немає. Дами в курсі, вони дивилися детективні серіали. Незнайомець зник з поля зору, шпигунки втратили інтерес.

Вирішивши сходити попудрити носик, виявили тіло баченого раніше чоловіка. Його застрелили прямо в туалеті кафе. Було моторошно, але красуні не втрималися. Поліцейські сирени ще далеко, а цікавість вище почуття самозбереження. Одні з дівчат витягла конверт, там лежала велика сума грошей і фотографії. Поруч з тілом валявся пістолет, природно необхідно його помацати. Тут всіх осінило. Ми ж знайшли труп, його вбили, наші пальчики на зброю вбивства. Якщо поліція зловить їх біля місця злочину довести, що вони не копитні буде важко. Загін вже на підході, Трійця зважилася бігти.

Конверт з вмістом залишився в руках цікавих варвар. Довго бігати не вийде. Подруги взялися особисто розслідувати вбивство, потім докази непричетності принести в ділянку. Серіал Марафон для трьох грацій (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Свят
В ролях: Алла Юганова, Катерина Копанова, Юлія Такшина, Олександр Макогон, Ольга Красковська, Нодарі Джанелідзе, Олег Алмазов, Ольга Сухорукова, Андрій Чуманов, Геннадій Смирнов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress