Фрідріх Незнанський написав купу детективів, і от як раз за його творами і був знятий цей серіал. Головний герой, чиє прізвище виступає як ключова в самій назві серіалу, служить у Генеральній Прокуратурі нашої країни на посаді слідчого. Він і одягається як самий справжній англійський детектив, однак вигадлива і епатажна одяг анітрохи не заважають йому відправитися по вітчизняному бездоріжжю у пошуках чергової докази, тим більше що дуже скоро з’ясовується, що за кожним другим вбивством стоять високопосадовці.

Всі ватажки російської землі, включаючи високопоставлених чиновників і навіть злодійських паханів, дуже скоро виявляються не доля, а їх злочинні угруповання швиденько розпадаються, як тільки за справу береться Турецький. Серіал Марш Турецького 4 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А головний плюс, що підтримує Турецького у всіх його діях і починаннях – це його обов’язок перед вітчизною, честь, непідкупність і вселенське бажання покарати будь-якого лиходія, благо що мізками він не обділений, так що може розплутати будь-яку справу буквально за шістдесят хвилин екранного часу, не моргнувши й оком.

Режисер: Михайло Туманішвілі
В ролях: Олександр Домогаров, Володимир Ільїн, Борис Невзоров, Марина Могилевська, Анатолій Журавльов, Андрій Рогожин, Сергій Дорогов, Сергій Габріелян, Ніна Русланова, Всеволод Шиловський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress