Серіал Мельник всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Роман Мельник все своє життя віддав службі в карному розшуку, але остання справа, де він був смертельно поранений, змусило його забути про такій напруженій роботі. Щоб благополучно дотягнути до виходу на пенсію він йде конвоїром у ФСВП. В цей раз Роману було доручено заступити на завдання, в ході якого необхідно епатувати засуджених у спеціальному вагоні поїзда. Спочатку все йшло гладко, але варто було йому відлучитися на кілька хвилин, як сталося не поправимо. Повернувшись до місця призначення, головний герой побачив знешкоджених колег і порожній вагон.

Як виявилося, хтось проник у відсік з бандитами і посприяв втечі. Тепер службового розгляду не уникнути, а от самому Мельнику загрожує цілком реальний термін. Такі мінливості долі вибивають його з колії, змушуючи все частіше заглядати у пляшку. Дружина не витримує і йде і, здавалося б, все покотилося по похилій, але тут від начальства надходить несподівана пропозиція.

Взяти участь у розслідуванні в складі групи ФСБ і відшукати втікачів, тим самим спокутувати свою провину перед Батьківщиною. Серіал Мельник всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Мареев
В ролях: Сергій Шнирьов, Сергій Паршин, Олександр Константинов, Роман Грибков, Ігор Черневич, Наталія Височанська, В’ячеслав Гасай, Юрій Ковальов, Антон Чернов, Сергій Воробйов


загрузка...