Серіал Ментовська сага 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кримінальної картини «Ментовська сага» розповість про життя чотирьох друзів-міліціонерів, які починали свою роботу в лихі дев’яності роки. В той час коли в країні творився повний безлад. А в центрі уваги стрічки будуть чотири вірних друзів, які плече об плече були поруч, починаючи служити в розшуку. Одного з хлопців звуть Михайло Офіцерів і він по-справжньому закоханий у свою роботу, і заради неї готовий жертвувати багатьом. Після армійської служби він надходить на службу в органи внутрішніх справ, де працює спочатку звичайним вартовим, і лише через час, його запрошують в кримінальний розшук.

Другий персонаж картини — Віталій Полуектов, недавній випускник Міліцейського Вишу мріє досягти кар’єрних висот в Органах. У центрі уваги виявився також і колишній танкіст, капітан Бахтін, який прийшов на службу в УГРО в результаті звільнення з армії за те, що не став виконувати злочинний наказ начальства. Четвертий їхній товариш Олег Покровський, який втратив всі свої активи після зіткнення з рекетирами.

Головним героям доведеться протягом усього фільму розплутувати найскладніші справи, при цьому повністю довіряти один одному. Серіал Ментовська сага 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Петро Забєлін, Жанна Коханова
Актори: Дмитро Паламарчук, Андрій Горбачов, Андрій гульня, Максим Блінов, Борис Клюєв, Олексій Федькин, Олег Андрєєв, Ганна Ареф’єва, Олег Абалян, Герасим Архипов, Олексій Байдаков, Сергій Барабаш


загрузка...