Роман Шилов призначений начальником ГУМВС в Санкт-Петербурзі. На такому високому посту в його обов’язки тепер входить координування роботи всієї міської поліції, а ще йому доведеться займатися паперовою тяганиною, яку він так не любить. Але нудьгувати Роману не доведеться, адже не всіх підлеглих влаштовує це призначення. Міським УБЕЗ керує генерал Рощин. Полковник Дмитро Дмитрович Горіхів просить Шилова, щоб він взяв до себе на відділ його дочка. Проте зустріч Шилова і Рощина закінчилася арештом генерала, він потрапляє в руки співробітників власної безпеки, які звинувачують його в нецільових витратах грошових коштів після ліквідації Сибірського округу.

Поки тривають слідчі заходи Рощину заборонено дзвонити і з ким зв’язуватися. Посаду в. о. начальника забійного відділу займає Олег Клімов. Московське керівництво повідомляє Шилову про те, що в Пітер приїжджає втік заручник Каштанів, який був викрадений кавказькими бандитами, а потім таємниче зник. Арнаухов разом з Шиловим приїжджають на вокзал, але злочинцеві і його спільнику вдалося зникнути. Замість Климова новим начальником відділу стає Козаків, його призначили за вказівкою Москви. Серіал Ментовські війни 1-11 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Колишній військовий, раніше служив у Краснодарському краї, вбив сина місцевого авторитету, тому його терміново перевели в Пітер. Відносини Шилова і Козаків не склалися відразу, але їм доведеться працювати разом.

Режисер: Алан Дзоціев
Актори: Олександр Устюгов, Всеволод Цурило, Андрій Кузнєцов, Роберт Студенівське, Андрій Аладьин, Марія Іванова (IV), Світлана Смирнова-Кацагаджіева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress