Серіал Мертве озеро 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юрій Кобрин-найвідоміша і найвпливовіша у рідному Чангадані людина. Бізнес з видобутку рідкісних металів допоміг йому сколотити чималий стан і обзавестися потрібними знайомствами. Життя йшло по накатаній, поки в будинок олігарха не постукала біда. У стелли при в’їзді в місто випадкові перехожі натрапили на то замерзле тіло його дочки. Дівчина була роздягнена і понівечена. Все вказувало на ритуальне вбивство. Невтішний батько йде на багато що, щоб до розслідування підключили кращих фахівців. Так в Північний Чангадан прилітає Московський детектив Покровський. Максим переживає складні часи, тому сподівається, що справа виявиться простою і буде розкрито за лічені дні.

Однак те, з чим стикається герой в несподіваному відрядженні, змушує переглянути все, що він знав раніше. Чим довше триває слідство, тим виразніше чоловік розуміє: місцеве благополуччя-лише видимість. Насправді місто має безліч похмурих і містичних таємниць, які не поспішає відкривати цікавим чужинцям. Серіал Мертве озеро 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Черговим шокуючим Покровського фактом стає неймовірна новина з моргу. У розпал робочого дня детективові повідомляють, що прямо на прозекторському столі мертва Аліна Кобрина поворушила пальцем!

Режисер: Роман Пригунов
Актори: Євген Циганов, Павло Табаков, Олександра Дитина, Олександр Робак, Андрій Смоляков, Віктор Хоріняк, Павло Ворожцов, Лев Пригунов, Тимофій Трибунцев


загрузка...