Дія телефільму розгортається у невеликому селищі в одній з радянських республік, де російським військовим музикантам доводиться захищати мирних жителів. Однак, за словами творців проекту, історія, розказана в 6-серійному телефільмі «Мідне сонце» насамперед про людяності, сили духу й умінні встояти проти жене хвилі ненависті і гніву. Серіал «Мідне Сонце» — про любов і музику, що перемагають навіть там, де безсилі танки і автомати. Історія розгортається в 1991 році в невеликому містечку Середньоазіатської республіки. Полковий оркестр під керівництвом Михайла Карякіна повертається після невдалого музичного конкурсу з віддаленого кишлаку.

Але раптово виявляється, що бараки порожні. По всьому Радянському Союзу прокочуються хвилювання. Їх полк отримав терміновий наказ про передислокацію і пішов, а їх оркестр через що панує плутанини і паніки забули попередити і тепер вони залишилися одні. У колишній радянській республіці починається громадянська війна. Для розгойдування ситуації в регіоні неподалік від кишлака оселився загін бойовиків. Мирному населенню загрожує серйозна небезпека, ситуація, подібно пороховій бочці з запаленим гнітом, готова ось-ось вибухнути. Серіал Мідне сонце 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер перед музикантами, половина з яких ще зовсім хлопчаки, постає нелегкий вибір: наздогнати своїх або залишитися для захисту миру в селищі. Вони стають практично єдиним захистом і надією на виживання в російському селищі Гідробудівників.

Режисер: Карен Оганесян
Актори: Володимир Машков, Мікаел Джанібекян, Ольга Мединіч, Олексій Шевченків, Максим Ємельянов, Сабіна Ахмедова, Заріна Мухітдінова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress