Серіал Мішель (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У серіалі «Мішель» головна героїня білява красуня проживала в маленькому, мало кому відомому містечку. Вона не знала свого батька, але їй дісталося від нього незвичайне ім’я. Одного разу його помилки звинуватили в одному досить великому крадіжці, після чого посадили на варту на багато років, з тих пір він більше не з’являвся в житті матері дівчинки. Мати виховувала дитину самотужки, готова була піти на все, лише б вона була щаслива і не помічала відсутність батька. Дівчина несподівано зустрічає свою любов і вже розпочинається підготовка до весілля.

Весільна сукня пошита, дата урочистості призначена, кільця куплені і начебто все готове. Однак, п’яна бійка не закінчилася нічим хорошому і призвела коханого на лаву підсудних. Він вбив людину і його посадили в колонію суворого режиму. Дівчинка тривалий час не знаходила собі місця і не розуміла чому у неї така доля. Мама більше не могла витримати героя дочки і вирішила відправити її в столицю, де вона розвіється і почне нове життя. Подруга Емма і за сумісництвом сусідка в будинку, давно влаштувалася в Москві, тут вона тепло приймає гостей.

У Мішель все добре складається і їй зовсім не здався дивним той факт, що вона швидко просувається по кар’єрних сходах в крупній компанії і отримала пропозицію від сина благодійниці вийти заміж. Серіал Мішель 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ольга Перуновская
В ролях: Аріна Постнікова, Олексій Демидов, Євгенія Нохріна, Ольга Сизова, Вероніка Пляшкевич, Андрій Сєнькін, Ігор Сігов


загрузка...