Івангород – російський місто, який з’єднує з естонської Нарвою міст. Цей міст між двома країнами Росією і Естонією названий мостом Дружби, але одного разу на ньому відбувається випадок, який зовсім цьому не сприяє. Втім, як вирішиться ситуація, що виникла, залежить від обох сторін, які змушені почати спільні дії. Справа в тому, що добре освещающийся міст одного разу поринув у глибоку темряву. Час відсутності електрики було достатньо для того, щоб на мосту з’явився неживе тіло непізнаною жінки. Воно лежало на нейтральній території, на кордоні між країнами, тому розслідувати подію доведеться обом сторонам.

Максим, російський слідчий, вже звик до того, що його викликають на роботу в будь-який час доби. Не здивувався він і цього разу, коли його терміново викликали в момент, коли він вирішив відіспатися – позаду залишилася низка безсонних ночей. Після того, як його коротко ввели в курс справи, він приступає до роботи. Слідство вести належить спільно з естонським колегою Інгою, з якої його познайомили. Серіал Міст 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона є дуже педантичною жінкою, суворо дотримується інструкцій і абсолютно не сприймає жартів. Втім, жарти зараз дійсно недоречні, потрібно по гарячих слідах шукати злочинця, який скоїв вбивство.

Режисери: Костянтин Статський, Максим Василенко
В ролях: Інгеборга Дапкунайте, Михайло Пореченков, Марія Скуратова, Олена Кучкова, Денис Портнов, Юрій Ковальов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress