Серіал Між нами, дівчатками. Продовження 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У представниць дружної сім’ї Кузнєцових-Сайко відбулися кардинальні зміни. Микита зробив коханій пропозицію. Виступи на весіллі іскрометної тамади Іраїди справили на гостей незабутнє враження. Після повернення з екзотичного Балі щасливі молодята повідомили про переїзд до столиці. Натхнена Олеся зібралася реалізувати себе. Витрачені гроші на навчання в дорогій Московській фотошколі змушують пару перебратися до батьків чоловіка. Взаємини невістки зі свекрухою не складаються. Вагітна Олена переїжджає в розкішний особняк Левандовського. Ейфорія від шикарних апартаментів швидко проходить. Вимушене неробство навіває тугу.

Від самотності не рятує суспільство тітоньки господаря будинку. Балакуча Клавдія пишається своєю роботою на кіностудії. Євгену належить пройти непросте випробування. В офісі з’являється колишня коханка. Заповзятлива Поліна має намір відновити втрачений зв’язок. У неординарної виконавиці романсів також чимало турбот. Серіал Між нами, дівчатками. Продовження 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Замість звільненого директора філармонії призначений військовий відставник Рибалок. Невгамовною бабусі необхідно повернутися в прими, досконально продумати сценарій одруження з Сан Саничем і знайти гідну супутницю життя Аркадію.

Режисер: Олексій Кирющенко
Актори: Галина Петрова, Наталія Скоморохова, Ірина Бякова, Олександр Нікітін, Юлія Меньшова, Валерій Гаркалін, Олександр Карпов, Андрій Бутін, Валерій Афанасьєв, Мітя Лабуш


загрузка...