Серіал Молодіжка 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Завдяки цьому серіалу хокей знову здобув популярність, і не дарма, адже багато хто вважав цей вид спорту нудними, а творці Молодіжки змогли довести зворотне. Цей серіал розповідає не тільки про льодових баталіях, але й особистого життя героїв картини, яка нерідко впливає на їх поведінку на льоду. Часом, сам того не бажаючи, Сергій Макеєв виявляється кимось на кшталт арбітра для своїх друзів і підопічних, причому допомагає їм, як у питаннях гри, так і на особистому фронті. У минулому сезоні хлопці вступили в ВХЛ і отримали можливість при правильному підході потрапити в НХЛ.

Але шлях буде непростий і досить тернистий, і чекати, що успіх піднесуть на блюдечку з блакитною облямівкою все ж не варто. Притирання членів команди нарешті залишаться у минулому, хоча часом не обійдеться і без них. Гравці будуть цілеспрямовано прагнути стати переможцями, і в майбутньому це прагнення просто зобов’язане привести до очікуваного результату.

Найголовніше — бути однією командою, тоді і море стане по коліно. Але поки що все це лише слова, чекаємо коли побачимо все це на ділі. Бурі Ведмеді вперед! Серіал Молодіжка 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Арланов, Андрій Головков
Актори: Влад Канопка, Ілля Коробко, Ігор Огурцов, Іван Мулін, Іван Жвакин, Євген Кулик, Юлія Маргуліс, Володимир Яглич, Петро Кислов, Сергій Горобченко


загрузка...