Кожна людина сама вибирає те, чим йому займатися по життю. Будь-яка професія важлива, але відрізняється складністю. Один вирішиться бути простим продавцем, припустимо морозива, а хтось вибере шлях набагато складніше, небезпечніше, як головна героїня проекту. Захоплюючий детективний серіал від російських режисерів. Морозова — начальниця експертно-криміналістичного відділу. Кожен день жінка працює, не покладаючи рук, справи і турботи, без цього не обходиться. Робота головної героїні вимагає повної віддачі, відповідальності, але і сім’я для неї важлива, тому Морозової доводиться крутитися, слово білка в колесі.

Жінка розслідує злочини за допомогою логічного аналізу, зіставляє факти, а після робить доленосні висновки. У цій справі важливо правильно мислити, робити тільки вірні висновки, тільки так можна вийти на злочинця, довести його причетність до тієї чи іншої злочину. Морозова — цінний співробітник, робота її серйозна, важлива, відповідальна, де помилок бути не повинно! Удома теж вистачає проблем і турбот. Дочка Морозової переживає непростий перехідний вік, а це значить, що на даний момент у дівчинки дуже складний характер і амбіції. Мати намагається жити із дочкою, заспокоювати її, дивитися тверезо на деякі речі. А ще у жінки є пасинок, якому вона намагається теж приділяти належну увагу. Головна героїня врой раз замужем, і цей шлюб є ​​щасливим для неї. Серіал Морозова 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З першим чоловіком стосунки у Морозової досі не ладяться. В такому непростому круговороті турбот і проблем головна героїня намагається жити і справлятися зі своїми важливим обов’язками. І, варто відзначити, незважаючи на те, що вона жінка, ніжна і тендітна, свої справи виконує блискуче!

Режисер: Іван Щеголев, Сергій Лєсогоров, Олег Галин
В ролях: Тара Амирханова, Дмитро Блохін, Андрій Носков, Олександр Галібін, Дмитро Мазуров, Маріанна Шульц, Валерій Сторожик, Вікторія Фішер, Дар’я Петриченко

загрузка...