Головні герої намагаються забезпечити спокійне життя людей на північних кордонах країни. Бізон, Батя і Багіра завжди в бою. Ці відважні хлопці справжні професіонали з колосальним досвідом за плечима. Вони йдуть на ризик заради порятунку інших. Вони завжди у курсі того, що відбувається біля кордонів країни. Загін «Непра» готовий боротися зі злочинністю та несправедливістю, захищати територію країни від зловмисників. У керівництві команди знаходиться досвідчений оперативник, тож впорається з будь-яким, навіть самим складним і секретним завданням вони можуть без праці. На цей раз головним героям необхідно зупинити діяльність злочинної терористичної організації.

Проблематичність в тому, що на чолі всього цього знаходиться дуже впливова особистість. Тут доведеться боротися з силовими тягачами. Опер, Кіт, Даня, Агата, Самарт розплутуючи цю справу, причому за короткі строки! Ця команда працює скрізь, де потрібна їхня допомога. Ситуації в картині настільки реалістичні, що, безсумнівно, у глядачів буде захоплювати дух.

Загін «Нерпа» готовий працювати на благо батьківщини! Ці браві хлопці знали, яку обирають професію, а це значить, що вони підуть на все заради благополуччя країни! Серіал Морські дияволи. Рубежі Батьківщини 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Картохін, Олексій Свят, Максим Демченко
Актори: Олег Чернов, Дарина Юргенс, Іван Паршин, Антон Гуляєв, Олександра Большакова, Віталій бісеру, Антон Багров, Марина Доможірова, Сніжана Прудько

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress