Серіал Морські дияволи. Рубежі Батьківщини 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Загін «Нерпи» перекидають на секретну військову базу, де вони повинні пройти професійну перепідготовку. Ними, як і раніше, керують Батя, Багіра і Пирогів. Однак цього разу їм доведеться неодноразово залишати свій кабінет і працювати на місцях разом з загоном. Закрив собою своїх товаришів Сармат на час вибуває із загону. Він отримав серйозне поранення і тепер повинен пройти курс лікування і відновлення. Його місце займає новий боєць під позивним Тигр. Незважаючи на труднощі і необхідність спрацюватися з новим членом команди, «Нерпи» готові терміново вилетіти, виїхати в будь-яку точку країни, щоб забезпечити безпеку громадян і держави.

Надходить інформація, що в черговий раз готується диверсія, яка може підірвати економіку країни. Бійцям загону слід на місці обережно обчислити диверсантів і не допустити підриву на місцях нафтовидобутку, так як це загрожує не тільки важкими економічними наслідками, але і численними жертвами серед робітників родовища. Серіал Морські дияволи. Рубежі Батьківщини 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У зв’язку з геополітичною обстановкою, що ускладнюється, різко активізуються міжнародні злочинні угруповання. «Нерпи» ще не раз попрацюють з вже перевіреними бійцями спецпідрозділів «Смерч» і «Тайфун».

Режисер: Олександр Картохін, Олексій Свят, Максим Демченко, Дмитро Сошників
Актори: Олег Чернов, Дарина Юргенс, Іван Паршин, Антон Гуляєв, Олександра Большакова, Віталій бісеру, Антон Багров, Марина Доможірова


загрузка...