Серіал Моя зірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чоловік готовий піти заради своєї коханої на будь-який вчинок. Він легко виконує будь-який її каприз, витрачає весь свій час і гроші на неї, аби ходити поруч і називатися її хлопцем. Але легковажна і зажерлива дівчина лише користується матеріальними благами, але не відчуває теплих почуттів до хлопця. Юнак, виконуючи примхи героїні, опускається на саме дно. Він не може відмовити їй в дорогих подарунках, походах в шикарний ресторан або кіно. А тому гроші у бідного роботяги закінчуються дуже швидко. Щоб вижити і продовжувати задовольняти бажання коханої жінки, він йде на відчайдушний злочин і отримує легкі гроші.

Тепер він не хоче заробляти чесним шляхом жалюгідні копійки, і кожен раз ризикує потрапити в руки правосуддя. Але одного разу він зустрічає іншу дівчину, яка змушує його переглянути погляди на життя. Вона не вимагає від нього коштовностей, тільки уваги і турботи. Між молодими людьми спалахують справжні почуття, і юнак забуває про першу любов, заради якої він йшов на крадіжки.

Чи зможе він знову повернутися до нормального життя, стати гідним членом суспільства і створити міцну сім’ю з новою дівчиною, яка подарувала йому взаємну ласку і любов? Серіал Моя зірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерія Івановська
В ролях: Марія Куликова, Андрій Чернишов, Ілля Єрмолов, Дар’я Конижева, Катерина Волкова, Прохор Дубравін


загрузка...