Серіал Моє чуже життя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Моє чуже життя» — новий мелодраматичний серіал російського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода жінка Ольга Соколова. Вона завжди знала, чим хоче займатися в житті. тому не дивно, що до певного віку вона стала провідним хірургом в Московській лікарні. Вона була справжнім фахівцем своєї справи, заслужила повагу колег і начальства. Кожен день головна героїня проводила кілька успішних операцій. Вдома її завжди чекав люблячий чоловік, який був сенсом її життя і опорою в будь-яких ситуаціях. Молода жінка була щаслива і не очікувала, що щось в її житті може змінитися. До певного моменту її життя складалося найкращим чином. Однак нещодавно в її житті настала чорна смуга.

На роботі сталася вкрай неприємна і конфліктна ситуація. У підсумку, Ольга потрапила під скорочення, тому була змушена на добровільній основі написати заяву на звільнення. Але найгірше було те, що відразу після цього вона дізналася, що чоловік їй зраджує. Вона була спустошена і не розуміла, чому так сталося в її житті. У неї не залишилося нічого, що було їй так дорого. Розуміючи, що іншого виходу у неї немає, вона повернулася в рідне провінційне місто. Серіал Моє чуже життя (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Радості їй це не приносило, тому що їй здавалося, що вона повернулася у вихідну точку, з якої колись починала. Немов все її життя пройшла даремно, і їй знову належить щось налагоджувати і будувати. Однак навіть у рідне містечко їй доїхати без пригод не вдалося.

Режисер: Наталія Средникова
Актори: Олена Полянська, Роман Полянський, Всеволод Болдін, Раїса Рязанова, Вікторія Рунцова, Ірина Чипиженко, Олександр Дуда, Юрій Лігаєв, Анна Масальська


загрузка...