Молоденька дівчина Ольга за сюжетом «Моє серце з тобою» завжди хотіла стати вчителем, завести сім’ю, щоб жити благополучній життям, виховуючи потомство. Всі сподівання красуні збулися, вона вступила в педагогічний інститут, зустріла красеня Вадима і народила чудову дівчинку. Майже відразу після заміжжя красива казка закінчилася, маленька зарплата, постійне невдоволення дружина, докірливого жінку в неохайності, пригнічували складне бідне існування. Щоб трохи полегшити фінансові труднощі трудівниця бралася за всілякі підробки. Настільки щире завзяття не врятувало родину від розвалу, постійні скандали, образливі претензії призвели до втечі благовірного.

Повний крах колишнього далеко не ідеального життєвого укладу настав після зради чоловіка. Чоловік швидко знайшов чарівну молоденьку жіночку, і пішов назавжди, зовсім забувши про дитину. Старання героїні стали марними, зрадник, завжди наполягає, що дитина не його, зумів переконати в подібній правді навіть суддю, чим прискорив процес розірвання шлюбу. Серіал Моє серце з тобою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Отриманий важкий удар кинута особа сприйняла мужньо, ніби заздалегідь передчувала результат. Але подальші труднощі, пов’язані з одиноким вихованням малюка, стали не поодинокі, вчитель доведеться самостійно подолати ще багато серйозних неприємностей.

Режисер: Сергій Лялін
В ролях: Ольга Павловець, Олексій Фатєєв, Ілля Оболонков, Аделіна Коблова, Олена Вербицька, Єва Авєєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress