загрузка...


Дві героїні так схожі між собою й не дивно, адже вони мама і дочка. Молодша з них — медалістка, красуня і розумниця. Вона любить навчання і бажає, як можна більше часу проводити за книгами. Світле майбутнє їй забезпечено, з червоним атестатом неможливо не вступити туди, куди хочеш, тим більше, що багажу її знань вистачає навіть для того, щоб заткнути за пояс багатьох викладачів. Яке ж було здивування всіх, коли з’ясувалося, що героїня не надійшла. Чи не добрав всього один бал, вона залишилася «за бортом». Виплисти тепер за течією навіть своєї сумній життя буде непросто.

Щоб остаточно не впасти в депресію, мама дівчинки Ліза пропонує їй відправитися в подорож. Недалеко від їхнього міста живуть родичі. У провінції все як завжди. Тихо, мирно, ніхто не страждає від зайвого пафосу, властивого столичним штучкам. Зазнавши море емоцій, героїня рада тому, що саме сюди її привезла мама. Родичі зустріли їх радо і ніхто не став цікавитися настільки несподіваного візиту. Велика увага дам привернув один місцевий колоритний персонаж, з яким вони познайомилися випадково. Серіал Можна мені тебе обійняти (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це їм і належить зрозуміти вже зараз. Пригоди в маленькому місті вже почалися. Так несподівано закрутивши всіх в центр подій, жодна з дамочок не встигла зрозуміти, що з ними насправді відбувається.

Режисер: Станіслав Назиров
В ролях: Катерина Редникова, Олена Циплакова, Майя Горбань, Євген шірік, Дмитро Соломикін, Михайло Сафронов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress