«Мухтар. Новий слід» — продовження одного з найбільш знакових вітчизняних серіалів свого часу. У ньому розповідається історія про одне Московському відділенні поліції, в якому працює дружна команда співробітників. На їхньому рахунку десятки розкритих злочинів підвищеної складності. Так що ще жодному злочинцеві так чи інакше не вдавалося уникати правосуддя. Але роки йдуть, і команда стала неабияк змінюватися. У ній з’явилися нові, куди Молодші особи, яким ще тільки належить зарекомендувати себе в якості гідної заміни попереднім поліцейським.

Не варто забувати і про те, що в загін входять судово-медичні експерти, від роботи яких залежить те, чи зможуть у підсумку криміналісти вийти на слід бандитів, які скоїли злочин. Але навряд чи б цим людям вдалося домогтися таких грандіозних успіхів без допомоги з вірної німецької вівчарки на прізвисько Мухтар. Цей пес має не тільки неймовірною відданістю і дружелюбністю по відношенню до господарів, але і вкрай гострим нюхом.

Попереду команду чекатимуть нові розслідування, які стануть для них серйозним викликом. Чи зможуть вони очистити місто від злочинності? Серіал Мухтар. Новий слід 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Златоустівський, Валерій Шалига
Актори: Павло Вишняков, Олексій Моїсеєв, Наталя Юннікова, Олександр Воєводін, Оксана Сташенко, Костянтин Костишин, Жанна Богдевіч, Гарік Бистряков, Анастасія Гіренкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress