Серіал На гойдалці долі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Катерина не була готова до нежданному удару долі. Коли вона дізналася про зраду чоловіка, вирішила подати на розлучення. Зачеплене самолюбство блондинка оцінила в кругленьку суму, передавши через адвоката вимоги, але Олексій не має намір розлучитися з дружиною через дурної помилки. Прикро, як порочна зв’язок в одну мить нашкодила шлюбу, але чоловік не очікував таких неприємних наслідків від скороминущої інтрижки. Катюша залишається непохитною, вона збирає дочка і їде в службове відрядження. Талановиту співробітницю, яка потрапила в складні життєві перипетії, згадує колишній однокласник Фелікс.

Він хоче прийти на допомогу Каті, щоб бути з нею – здійснити єдину нездійснену мрію. Мати з дитиною на руках розуміє, що їй потрібна опора в житті і погоджується спробувати почати з чистого аркуша любовні відносини. Тільки чим сильніше проявляється турбота шанувальника, тим страшніше стає його знаходження поруч.

Думки про чоловіка не дають спокою. Несподіваний дзвінок розставляє все по місцях, серце – не обдурити, а помста – дуже підлий вчинок для благородної жінки. Серіал На гойдалці долі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Євгенія Лоза, Антон Батырев, Дмитро Бджола, Лариса Удовиченко, Олена Яковлєва


загрузка...