Серіал Небо вимірюється милями (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой талановитий авіаконструктор. Він розробив безліч вертольотів та інших літаючих об’єктів. Завдяки його працям з’явилися різноманітні вантажопідйомні літаки, які зараз вже щосили використовуються пілотами світових аеропортів. По суті головний герой зміг виконати практично неможливу задачу, і всі захоплюються його знаннями і неймовірним талантом. Але до того моменту, як чоловікові вдалося досягти грандіозних успіхів, він неодноразово стикався з важкими випробуваннями і глузуванням з боку оточуючих людей. Спочатку йому довелося зіткнутися з непорозумінням колег. Вони просто не вірили в здатності чоловіки і лише в один голос заявляли, що розроблений ним літак навряд чи зможе піднятися в небо з тоннами вантажів.

Але головному герою вдалося довести всім недоброзичливцям зворотне, і показати, що він дійсно є талановитим розробником. Втім, цей факт не вразив колег, і вони не поспішали радіти успіхам Михайла. До того ж в його житті з’явилася людина, яка вирішила відбити його дружину. А для головного героя дуже важливий шлюб. Він шалено любить дружину, і щоб залишитися поруч з нею, змушений терміново приймати рішення. Але зробити це виявляється досить непросто, тому що весь вільний час Михайло змушений присвячувати роботі.

Але одного разу його життя кардинально змінилася. Що ж сталося з чоловіком, і які дії він вирішить зробити, щоб зберегти шлюб з коханою жінкою? Серіал Небо вимірюється милями (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Звездаков
Актори: Євген Стичкін, Мар’яна Співак, Андрій Мерзлікін, Максим Бітюков, Олексій Розін, Євген Пеккер, Петро Кислов, Петар Зекавіца, Марія Шумакова, Олександр Рапопорт


загрузка...