загрузка...


Аліна романістка, затворница сховалася від тлінного світу на роки, пише пригодницькі розповіді і начебто щаслива. Житло можна порівняти з фортецею або келією, ніхто не заважає, на папері з’являються захоплюючі рядки з небаченими істотами. У книзі про Омеляна Пугачова вона детально описала цінність скарбу, закопаного самозванцем, шлях до скарбів і де герой все добув. Наслідки видання не змусили довго чекати. Реакція деяких читачів на повість виявилася несподіваною, автору покладаються овації за реалізм. У будинок Олени увірвалися авантюристи, викрали дівчину з вимогою привести до схрону.

Хлопці сподівалися на швидке збагачення, а нарвалися на злобного людожера, який влаштував хитру пастку для обіду. Жадібне істота ревно охороняє скарби, обходить кордону, бажає підкріпитися. З капкана вихід не задумався, виплутуватися доведеться Олені. Події тривають. Письменниця приїжджає в рідне містечко. Дзвінок тітки стривожив дівчину. Жителі бачать привидів, ефемерні матерії плавають повільно, грабують перехожих. Народ в паніці. Ситуація ускладнюється, коли сама автор, її родичі, городяни стають привидами. Історії оживають, втягуючи свого творця в центр подій. Розповіді просякнуті потужною енергетикою, зростаючої роками самітництва для творчості.

У злісних дивних персонажів викриває звичайні люди, занурені в подобу казки на яву за обставинами. Пастки, складні загадки письменниця розплутує клубок власних сторінок. Серіал Неймовірні пригоди Аліни 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вікторія Держіцкій
У ролях: Ельвіра Болгова, Микита Звєрєв, Варя Суровцева, Михайло Тяжев, Олег Кассин, Володимир Капустін, Марія Баєва, Микола Разуменко

загрузка...