загрузка...


Головну героїню серіалу «Некохана» звуть Ганна. Вона вчиться в Москві в одному з медичних інститутів. «Симпатична і перспективна» — так кажуть про неї все. Однак вона змушена покинути навчання і повернутися назад додому. Причина цього — малолітство її молодшого брата Ванюши і постійна пиятика батька, в результаті якої за братиком нікому доглянути. Приїхавши додому, вона починає чути якісь плітки про роман її покійної матері і лікаря місцевої лікарні, якого звуть Сергій. Анну умовили зробити тест брату Вані на батьківство Сергія, і воно підтвердилося. Але від неї це приховують.

Замість того, щоб сказати правду Ані, Сергій і його рідня розробляють підступний план по усиновленню Вані. Але Ганні нічого про це не сказали. У центрі сюжету мелодраматичного фільму «Некохана» молода дівчина на ім’я Аня, що подає надії студентка столичного медичного вузу, яка в силу обставин, що склалися змушена була покинути навчання і повернутися додому, щоб подбати про своє, пристрасть до алкоголю, батька і маленькому братикові Вані. Ледве дівчина виявилася в місті, як поповзли чутки про те, як її покійна мати крутила роман з головлікарем місцевої лікарні Сергієм. У Ані закрадаються підозри на рахунок її братики, і вона робить йому тест ДНК.

Батьківство Сергія підтверджується, проте результати аналізів від Ані ретельно приховують. А тим часом, Сергій разом зі своїм сином Михайлом задумують план усиновлення Вані, де головна роль відведена нічого не підозрюючи Ані. Серіал Некохана (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Артем Насибулін
В ролях: Дмитро Бджола, Надія Михалкова, Олег Масленников-Войтов, Наталія Гвоздікова, Анатолій Узденський, Ігор Бочкін, Саша Булатов, Світлана Павлова

загрузка...