загрузка...


На відміну від письменницької кар’єри, особисте життя Тетяни склалася не так вдало. Незважаючи на те, що вона дуже популярна жінка, автор відомих детективів, Таня абсолютно самотня. Героїня фільму двічі була заміжня, але обидва шлюби розпалися, з тих чи інших причин. Розчарувавшись в чоловіках, вона несподівано знаходить собі нове заняття. Письменниця стає на чолі протестного руху, проти будівництва величезного бізнес-центру. Як це зазвичай буває в Росії, його вирішили звести на землі належить дачникам, абсолютно не подумавши про людей і їх власності.

Дача Тетяни, також виявилася на території, яку примітив забудовник. На тлі цих подій, її племінниця заводить роман з директором будівельної компанії, яка поклала око на її дачу. Ліза впевнена, що сподобалася Віктору, що відбувся і багатому чоловікові, і незабаром її мрія про красиве життя в достатку здійсниться. Однак її тітка, починає справжній хрестовий похід за скасування будівництва. Їй удітся виступити на телебаченні і привернути увагу до своєї проблеми. Відносини Лізи з тіткою виявляються під загрозою, як і вигідний контракт, який Віктор може втратити через її підступів.

Щоб з’ясувати, як зупинити неможливу активістку, він придумує хитрий план. Під виглядом простого різноробочого він наймається до неї на ділянку, щоб допомогти побудувати навіс. Серіал Неможлива жінка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Басов (мл.), Ольга Басова
У ролях: Марія Аниканова, Ярослав Бойко, Поліна Філоненко, Людмила Гаврилова, Володимир Басов, Юліанна Міхневич

загрузка...