загрузка...


В житті Оксани складається не все так просто. Жінці доводиться долати різні складності і випробування. Оксана сильна особистість, оскільки не кожен здатний вистояти. Представлений серіал доведеться по душі багатьом представницям слабкої половини людства, буде зрозумілий. Головна героїня знаходиться у відносинах з одруженим чоловіком. Оксана вірить, що, неодмінно, він залишить свою сім’ю заради неї і все буде добре. Чоловік же, постійно тільки обіцяє, але справи і не рухається з мертвої точки. Йому все подобається, він не збирається кидати дружину заради коханки. На жаль, подібні ситуації часто трапляються в житті реальної.

Одні недооцінюють себе, а інші цим користуються. Оксані дуже важко, вона не знає як вчинити в цій ситуації, де вихід! Жінка розуміє, що нормального життя з цією людиною у них не вийде, але любов понад усе. В результаті вона поїхала в будинок батьків, щоб забути відносини, що не склалося. Тут з нею починають відбуватися неймовірні речі. Оксана знайомиться з молодою людиною, яка самостійно займається вихованням дитини, оскільки його дружина загинула. У хлопців багато всього спільного. Вони здружилися, часто проводять час разом. Незабаром новий знайомий зробив Оксані пропозицію, адже вона чудово ладнає з його сином і означає, що у них вийде хороша і міцна сім’я.

Ось тільки тут доля підкинула Оксані чергове випробування. Вона дізналася, що вагітна від колишнього коханця. Тепер молодим людям доведеться вирішити, як діяти далі. Серіал Непередбачені обставини всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дмитро Сорокін
В ролях: Михайло Хімічев, Ольга Дятловська, Максим Радугін, Єсенія Медведєва, Марія Дунаєвська, Дмитро Мухін, Світлана Нікіфорова, Валерій Кащеєв, Антон Жуков, Анастасія Філіппова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress