Бутко розслідує чергове справу і знову Марина Травнева плутається у нього під ногами. На власному дні народження убитий сусід по дачі Марини. А через декілька днів знаходять мертвим його брата. Під підозру потрапляє то один, то інший, але докопатися до суті поки що не вдається. Але як тільки слідчий і Травнева об’єднують свої зусилля істина спливає на поверхню. Незрозумілим залишається одне: хто полює на саму Марину. Але в цьому Бутко повинен розібратися сам. Несподівано відбувається нове вбивство, і підозра в його вчиненні падає на Марину…

Так складаються обставини, що Марина Травнева виявляється залученою в чергове розслідування. На цей раз прямо на дні народження вбивають сусіда героїні по дачі. Опинятися в стороні актриса не планує. Вона готова надавати сприяння у розкритті злочину слідчому Будко, чим викликає обурення у чоловіка. Серіал Нерозкритий талант 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В цей же час стає зрозумілим, що таємний злочинець, що намагається неодноразово позбавити Марину життя живий, а отже, її майбутнє знаходиться в небезпеці. Чи зуміє друг-поліцейський захистити артистку від загибелі або ж її дні полічені?

Режисер: Марат Кім
В ролях: Олександра Урсуляк, Микола Іванов, Юрій Батурин, Марина Коняшкина, Ольга Нефедова, Олеся Пухова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress