Серіал Несолодка помста всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В життя студентки Каті приходить неймовірне щастя — вона зустріла чоловіка, про який може мріяти будь-яка дівчина. Віктор гарний, багатий і дуже люблячий молодий чоловік. Здавалося б Катя і Віктор ідеальна пара. Всі навколишні можуть тільки заздрити такій любові. Але які справжні мотиви нареченого, любить він по-справжньому Катю? Ніхто навіть і не міг здогадатися, що їм рухає зовсім не любов, а страшна помста. Колись давно батько Каті, Михайло, обдурив усіх і жив на дві сім’ї.

Одного разу мати Віктора і дружина Михайла дізналася всю правду про афериста. Вона не змогла витримати такої зради і пішла з життя. В результаті після смерті дружини Михайлу перейшло половина спадщини. Проходять роки, Віктор виріс і він бажає помститися за свою матір і повернути всі гроші, що перейшли «вбивці».

І ось він вирішив вдарити по самому хворому місцю — улюбленої доньки Михайла. Здається все йде за планом і його помста буде здійснена… Серіал Несолодка помста всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Марина Митрофанова, Олександр Константинов, Марина Куделинская, Борис Каморзін, Анжеліка Вольська, Наталія Циганенко, Юлія Ромашина, Алла Подчуфарова, Ігор Рубашкін


загрузка...