загрузка...


Такої долі, як випала головної героїні представленого драматичного телесеріалу «Невигадане життя», не побажаєш і ворогові. Сюжет фільму описує кілька десятків років життя Катерини Трапезнікової, починаючи з післявоєнних, п’ятдесятих років двадцятого століття, і закінчуючи часом перебудови, дев’яностими. Ще коли головна героїня була зовсім дитиною, її батька заарештували, і відвезли в табір, де він незабаром помер. Мати дівчини, не могла пережити горя, і незабаром важка хвороба забрала і її життя.

Залишившись круглою сиротою, Катерина все ж змогла піднятися на ноги, і вижити в цьому злом, непередбачуваному світі. У покаліченої життя дівчини, все ж настає просвітлення, вона зустрічає людину, яку полюбила всією своєю душею. Вона навіть вирішила для себе, що на цьому її біди закінчилися, але головна героїня сильно помилилася у висновках. Кохана людина зрадив дівчину, вона, намагаючись заглушити біль, кинулася в роботу, але і тут її не очікував успіх. Серіал Невигадане життя всі серії (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром трапляється найстрашніше, героїню підставляють, і за безпідставним звинуваченням відправляють за грати. Хто допоможе бідній дівчині забути всі минулі неприємності, і, нарешті, внесе світло в її темну долю?

Режисер: Фуад Шабанов
Актори: Карина Андоленко, Нонна Гришаєва, Андрій Чернишов, Станіслав Бондаренко, Анна Банщикова, Людмила Світовит, Ігор Власов, Ігор Павлов, Олена Меньшикова, Алла Вербицька

загрузка...